Kui arvate, et teie pidustused või külastus meie keskuses peavad veelgi uhkemad olema siis saame teile ka üht teist erilist lisaks pakkuda:

  1. Alkeemiku etendus – saate enda seltskonda kutsuda üllatama keskaegse alkeemiku, kes viib oma etendusega teid 20 minutiks sajanditetagusesse ainete muundumise salapärasesse maailma, kus tegutsejate eesmärgiks oli luua tarkusekivi ja elueliksiir ning muuta raud või vask kullaks. Hind 50 eurot.
  2. Naela sepistamine – kui kangesti sepipaja poole tõmbab ja leiate, et käterammu ja tahtmist on, või ehk tahtmist rohkemgi, siis saame paluda sepikoja ääsi kuumaks ajada ning pihid, vasarad ja põlled valmis panna. Peale ettenäitamist saate ise ääsi juurde asuda ja no 5 naela saate küll seltskonna peale valmis meisterdada ja kui asi kenasti välja tuleb siis paar tükki lisaks ka. Hind 60 eurot.
  3. Nõude rent – kui plaanite meie peosaalis ühe uhke koosviibimise korraldada ja selle tarvis oma söögid ehk ka joogid kaasa võtta, siis saame teile pakkuda selle tarvis sobivaid savinõusid. Peame küll täpsemalt enne üle rääkima, milliseid nõusid teil tarvis on, aga keskeltläbi on nõude rendi hind 1 euro pidulise kohta.
  4. Aupauk keskaegsest varspüssist – Teie pidustused aitab meeldejäävamaks muuta aupauk keskaegsest varspüssist, millele eelnevalt selle riistapuu ja selle toimimise kohta ka mitmeid selgitusi jagatakse. Aupauku võime teha nii Archebaldis toimuvatel pidustustel kui ka väljaspool. Hind Archebaldis 50 eurot.