Kui suvistel lahtiolekuaegadel olema valmis külastajaid vastu võtma ilma eelneva registreerimiseta, siis ei tähenda see seda, et me kõikidel teistel aegadel suletud oleksime.

Vastupidi, eelneval kokkuleppel, ja seni pole veel ükski kokkulepe sõlmimata jäänud, oleme me sisuliselt avatud nii aasta- kui ööpäevaringselt. Tuleb vaid ühendust võtta ja oma soovid edasi anda. Ilma suurema vaevata suudame me teid vastu võtta, kui seltskond kellega tulete on kuni 45 inimest ja keeled milles te endiga rääkida lubate on eesti, inglise aga ka vene. Suuremate seltskondade puhul võime vajada ehk pisut pikemat etteteatamist, aga oma soove ei tuleks ka siin kindlasti mitte esitamata jätta.

Gruppide ringkäik keskuses hõlmab endas kõiki elamustegevusi, mida keskuses pakume. Kui grupp on suurem, siis jagatakse teie seltskond osade tegevuste puhuks kaheks, või veel suuremate gruppide puhul kolmeks ja iga seltskond saab oma juhendaja, kes asjadest räägib ja teid tegevuste juures õigel teel hoiab.

Elu on näidanud, et ka grupikülastuste puhul tuleks aega varuda kahe tunni jagu.

Ja kui arvate, et peale lustimist ja rassimist oleks paras aeg keha kinnitada, aga linna peale söögikohta otsima ja aega kulutama ei tahaks nagu minna, siis leiame see päris mõistlik mõte olevat. Nimelt katame teile etteteatamise korral oma keskuse peosaali teie soovide kohase söömalaua. Ja olge te kindlad, et tühja kõhuga te siit küll ära ei lähe, sest saame teile nii suppe kui praade kui ka magusaid roogasid ette kanda. Olgu veel niipalju ära nimetatud, et kokk on nõus pajale tule alla tegeme, kui teid vähemasti 15 laua äärde tulemas on.

Söögi ajal saate kauba peal meie Majordomuse targutuse sellest, mida ja kuidas keskajal söödi.

NB! Grupikülastuse miinimumtasu on 120 eurot.