2017. ja 2018. aasta detsembris korraldasime Archebaldis päkapikumaa. Mõõgad, kiivrid ja piinapingid viidi väikesele puhkusele ja jõulutemaatikale sobivad asjad toodi asemele.

Ja tuleb tunnistada, et see Päkapikumaa kujunes nii 2017. kui ka 2018. aastal igati menukaks. Külastajaid oli rohkem kui loota julgesime ja laste, aga ka täiskasvanute rõõm ja rahulolu olid nii suured, et võime siinkohal kinnitada, et 2019. detsembris tuleb Archebaldis päkapikumaa taas.

Päkapikumaa kohta leiab rohkem pilte ja ka videoklippe meie Facebooki lehelt.

2019. aasta Päkapikumaale eelregistreerumine käib. Ootame koolide ja lasteaedade gruppe alates 15 inimesest. Sobiva külastusaja leidmiseks helistage päkapikk Urmelile 5115503 või võtke meiega ühendust Archebaldi kodulehe kaudu. Päkapikumaa programm (ca 1,5 tundi) sisaldab meisterdamist, osavus ja mõttemänge, jõuluetendust, ühist piparkoogisöömist ja kohtumist Jõuluvanaga.

Lisaks pakume võimalust korraldada Päkapikumaal õhtune ettevõtte või asutuse Jõulupidu. Meil on välja pakkuda uhked ruumid, programm ja ka Jõulumenüü (koostöös Sinu Cateringiga).